top of page

Dane Techniczne Produktu

Wielkość produktu
(W*D*H)

506*502*1205mm

Waga produktu

55kg

Maksymalny kąt

≤ 5°

Maksymalna prędkość

1.2m/s

Szerokość przejścia

70cm 

Czas ładowania

5H

Pojemność baterii

DC 48V 12Ah

Praca baterii

12-15H

Liczba tac

4

Pojemność (ładowność)

40kg (10kg na tackę)

System operacyjny

Android

Rozmiar tac

Górna taca: 490*404*188mm
Pozostałe tace: 490*404*176mm

Zdefiniuj na nowo wyobraźnie

Keenon DINERBOT - T5

4 regulowane tace

Maksymalne obciążenie

każdej z nich - 10 kg

Zdalne sterownie

za pomocą komputera, tabletu czy telefonu

Nieograniczona liczba robotów w jednym miejscu

Bardziej wydajna dostawa dzięki inteligentnej koordynacji samodzielnie opracowanego systemu, która zapewnia współpracę wielu robotów i ciągłą optymalizację wydajności, a tym samym poprawia efektywność dostaw.

Keenon DinerBot T5 - robot kelnerski dostawczy i reklamowy
Dinerbot T5 może pracować stabilnie i wydajnie w różnych scenariuszach zastosowań. Posiada własny system synchronicznej lokalizacji i budowy map oraz wielosensorowe algorytmy fuzji, w tym enkoder,  żyroskop (IMU), lidarodom, LIDAR, moduł obrazu, UWB i WIFI. To obecnie najlepsza technologia obsługująca firmy Keenon. Robot Dinerbot T5 to typowy wół roboczy do najcięższej pracy zarówno na co dzień jak i podczas imprez okolicznościowych. Porusza się wyjątkowo zwinnie a wygodnie umiejscowione tace sprawiają, że jest najbardziej użytkowym robotem na rynku. Mimo dużej ładowności wystarczy mu 70 cm szerokości przejścia, to lepszy rezultat niż w przypadku konkurencyjnych robotów o niskiej ładowności, które potrzebują, aż 80-90 cm - mniej miejsca potrzebuje jedynie Keenon Dinerbot T8 - 55 cm. Dinerbot T5 posiada półki i wyświetlacz umieszczone frontalnie, dzięki temu obsługa nie popełnia pomyłek przy wybieraniu stolika, jest to niewątpliwie najwygodniejszy robot pod względem użytkowania. 

Dinerbot T5

 

Wybraliśmy robota T5 ze względu na ogromną ładowność (nasze kamienne tace ważą nawet 8kg), wytrzymałą baterię, bardzo wygodny dostęp i najlepszy system laserowy, dzięki któremu robot porusza się po ruchliwym lokalu niemal jak żywy kelner. Wystarczy mu zaledwie 70 cm szerokości przejścia między stolikami, co jest bezkonkurencyjnym wynikiem spośród testowanych przez nas dużych robotów. Zapraszamy do naszej restauracji w Straszynie przy ul. Młodej Polski 5 na pysznego hamburgera  :)

bottom of page