top of page

Nasze nowości na pierwszą połowę 2024!


Od lewej:

Dinerbot T9 Pro - obecnie najnowocześniejszy robot dostawczy na świecie - hipersoniczny radar Lidar, czujniki VSLAM, inteligentne półki, autonomiczne podwozie, nawigacja AI z czasem reakcji 0,024s i przewidywaniem przeszkód, frontalne ładowanie, niezniszczalna - odlewana ciśnieniowo obudowa, pozaziemski wygląd i zniewalający uśmiech, dostępny w drugiej połowie stycznia.

Robot sprzątający A30 - sprząta, zbiera śmieci, szoruje, myje, pojawi się u nas pod koniec pierwszego kwartału. Mamy już egzemplarz demo, jeśli są Państwo zainteresowani testami - zachęcamy do kontaktu.

Robot dostawczo-marketingowy T10 - rewolucja na rynku robotów wielofunkcyjnych, ze zniewalającą buzią pandy i wieloma ultranowoczesnymi funkcjami, które objęte są jeszcze tajemnicą, ale z pewnością będą hitem 2024 roku.

Butlerbot W3 - sprawdzony model restauracyjno-hotelowy, który otrzymał nowe oprogramowanie i wygląd.

W związku z dużym inwestorem nasz dział rozwoju powiększył się ponad dwukrotnie a firma planuje zwiększyć udział w rynku z 48 do 65%. W nowym roku pojawi się jeszcze kilka niespodzianek :)


Od stycznia zaczną działać nowe, silne placówki Dystrybutorów Regionalnych w regionach Śląskim, Dolnośląskim, Małopolskim, Podkarpackim, Lubelskim i Świętokrzyskim, dzięki czemu usprawnimy Państwa obsługę handlowo-techniczną.14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page