top of page

Dane Techniczne Produktu

Wielkość produktu
(W*D*H)

519*531*1256mm

Waga produktu

52kg

Maksymalny kąt

≤ 5°

Maksymalna prędkość

1.2m/s

Czas ładowania

5H

Praca baterii

12-15H

Wymiar tacy

515x426x180mm

Pojemność (ładowność)

35kg (3x10kg | 5kg górna)

System operacyjny

Android

Szerokość przejazdu

70 cm

Zdefiniuj na nowo innowacyjność

Keenon DINERBOT - T6

Profesjonalna dostawa

Dzięki nowemu, rozbudowanemu trybowi dostawy nasze dania mogą zostać dostarczone, aż na cztery stoły jednocześnie. Posiada on również możliwość zdalnego sterownia z poziomu komputera, tabletu czy telefonu

System mapowania lokalu

Nowe inteligentne unikanie przeszkód, dwuoczny plan wizyjny 2+1, który obejmuje 204 dynamiczne wykrywania przeszkód w czasie rzeczywistym dla bezpieczniejszego i bardziej elastycznego podróżowania

Możliwość zdalnego podglądu robota

Dzięki systemowi zdalnego podglądu z poziomu przeglądarki opracowanemu przez firmę KEENON, możemy w każdej chwili dodać do niego nowe elementy, przeprowadzać aktualizację systemu,  a nawet sterować nim zdalnie!

Inteligentny robot dostawczy Keenon Robotics Dinerbot-T6 jest przeznaczony do automatycznego przyjmowania zamówień i dostarczania gotowych posiłków Twoim klientom. To urządzenie może uprościć proces obsługi klienta w kawiarniach czy restauracjach. Odciąży Twój personel i zwiększy efektywność pracy.
Robot-asystent może pracować samodzielnie lub razem z innymi podobnymi urządzeniami. Dystrybucja zadań i ich realizacja odbywa się z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Dokładnie porusza się po terenie i zapamiętuje trasy z omijaniem przeszkód w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu czujników i konsolidacji danych. Robot może służyć do dostarczania dań do czterech stołów jednocześnie. Skróci to czas serwowania i oczekiwania na gotowe dania, a także usprawni korzystanie z robota.

bottom of page