top of page

Dane Techniczne Produktu

Wielkość produktu
(W*D*H)

384*468*1123mm

Waga produktu

38kg

Maksymalny kąt

≤ 5°

Maksymalna prędkość

1.2m/s

Czas ładowania

5H

Praca baterii

12-15H

Wymiar tacy

383*342

Pojemność (ładowność)

20kg (2x5kg | 10kg)

System operacyjny

Android

Miejsca pracy

na zewnątrz, płaskie powierzchnie, bezpyłowe

Zdefiniuj na nowo efektywność

Keenon DINERBOT - T8

Multimedialne powiadomienie o odbiorze

Interakcja głosowa podczas odbioru zamówienia zapewnia świetne wrażenia. 

Zdalne sterowanie

za pomocą komputera, tabletu czy telefonu

Funkcja komunikacji głosowej dla lepszych wrażeń

System lokalu

W oparciu o potężny interaktywny silnik AI, można dostosować różne zestawy żywych bionicznych pakietów ekspresji, aby prezentować bogate symulowane wyrażenia radości, złości, smutku i szczęścia, dzięki czemu komunikacja jest bardziej interesująca.

System mapowania lokalu

Nowe inteligentne unikanie przeszkód, dwuoczny plan wizyjny 2+1, który obejmuje 204 dynamiczne wykrywania przeszkód w czasie rzeczywistym dla bezpieczniejszego i bardziej elastycznego podróżowania

Robot Kelnerski Keenon DinerBot T8 - dostawczy i reklamowy mistrz wydajności.
Szybki, zwinny i niesamowicie inteligentny robot firmy Keenon Dinerbot T8 bez problemu poradzi sobie z wąskimi przestrzeniami o szerokości zaledwie 55 centymetrów. Czyni go to idealnym wyborem dla ciasnych i zatłoczonych miejsc. Unika przeszkód dzięki planerowi wizyjnemu 2+1, który dynamicznie skanuje i rozpoznaje przeszkody w czasie rzeczywistym. Kosmiczne systemy zastosowane w tym robocie nie mają swojego odpowiednika u konkurencji, robot porusza się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich, które dotychczasowo wyprodukowano, wystarczy mu jedynie 55 cm prześwitu do przejazdu, podczas gdy dotychczasowy rekord wynosił 70 cm (Dinerbot T5), dla porównania podobny robot konkurencyjnej firmy potrzebuje aż 80-90 cm prześwitu. To bardzo ważne w ruchliwych i ciasnych miejscach. Keenon Dinerbot T8 porusza się szybciej niż żywa osoba, a ruszające się przeszkody omija z dokładnością do milisekund, dzięki zaawansowanym kamerom, laserom i oprogramowaniu udoskonalanemu przez ponad 200 programistów Keenon. Robot przeszedł zaawansowane testy firm robotycznych Softbank Robotics i Hyundai Robotics, które wprowadziły go do oferty pod swoimi markami. 

Alfresco Dining & Grill

Dinerbot T8 odnalazł się idealnie w dużej i ruchliwej restauracji

Inteligentne półki

Dzięki sensorom laserowym i obciążeniowym robot widzi i czuje, co znajduje się na tacy.

bottom of page